Оголошення про результати проведення конкурсу

Оголошення про результати проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок , що підлягають продажу

Засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу по відбору експертів-суб’єктів оціночної діяльності та погодження виконаних ними звітів про оцінку земельних ділянок, які підлягають продажу фізичним та юридичним особам, і знаходяться в користуванні або орендуються ними відбулось 02 листопада 2023 року о 15.00 у приміщення Баришівської селищної ради.

У відповідності до п. 4.7. Положення про конкурсний відбір експертів-суб’єктів оціночної діяльності та погодження виконаних ними звітів про оцінку земельних ділянок, які підлягають продажу фізичним та юридичним особам, і знаходяться в користуванні або орендуються ними, згідно рішення Баришівської селищної ради від 25.08.2023 року № 1991-43-08 «Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для подальшого її викупу ФОП Майсон Т.А.», на підставі рішення Конкурсної комісії від 02.11.2023 року, Баришівська селищна рада оголошує (оприлюднює) результати конкурсу:

Згідно підсумків голосування, переможцем у конкурсі з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0122 га, кадастровий номер 3220282801:07:002:0050, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, місцезнаходження: Київська область, Броварський район, с. Коржі,
вулиця Грушевського, 14, для подальшого її викупу ФОП Майсон Т.А. – обрано Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОЕКТНО КОНСАЛТИНГОВА ГРУПА», юридична адреса: 03040, м. Київ, вул. Стельмаха, 6а .

Голова комісії  Сергій ШИНКАРУК