ОГОЛОШЕННЯ про наявність вакантної посади головного спеціаліста сектору з питань юридичного забезпечення апарату виконавчого комітету селищної ради

Відповідно до Закону України від 12.05.2015 року № 389-VІІІ «Про правовий режим воєнного стану» із змінами і доповненнями, внесеними  Законом України від 12.05.2022 року № 2259-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану», виконавчий комітет Баришівської селищної ради оголошує про наявність вакантної посади головного спеціаліста сектору з питань юридичного забезпечення апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради – 1 (одна) штатна одиниця.

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади:

Вища освіта не нижче ступеня бакалавра відповідного професійного спрямування, вільне володіння державною мовою. Без вимог до досвіду роботи.

Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня оголошення про наявність вакантної посади за адресою: смт Баришівка, вул. Центральна,27.

Завантажити (PDF, 9.46MB)