Оголошення Корніївка

Комісія, утворена рішенням сесії селищної ради від 26.05.2023 1757-37-08
«Про внесення змін до рішення селищної ради від 21.04.2023 № 1701-37-08 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Баришівської селищної ради» інформує про проведення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності Баришівської селищної ради, що підлягає продажу.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для розробки незалежної оцінки комунального майна Баришівської селищної ради, затвердженого рішенням сесії селищної ради від 21.04.2023 № 1701-37-08 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Баришівської селищної ради».

Мета проведення оцінки:

Визначення незалежної оцінки майна комунальної власності Баришівської селищної ради.

Найменування об’єкту оцінки:

Нежитлове приміщення – пожежне депо, розташоване за адресою: Київська область, Броварський район, с. Корніївка ,   вул. Незалежності, будинок 30А, загальною площею 200,1 кв.м.

Умови конкурсу:

Претендентам необхідно надати до конкурсної комісії у запечатаному конверті конкурсну документацію, що складається з підтверджуваних документів та конкурсної пропозиції.

До підтверджуваних документів належать:

• заява на участь у конкурсі;
  • копія установчого документа претендента;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;
  • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;
  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності та копія ліцензії на виконання землеоціночних робіт, видана центральним органом виконавчої влади з питань земельних ресурсів (у разі оцінки об’єкта приватизації разом із земельною ділянкою, на якій він розташований);
  • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Усі документи та копії документів посвідчуються підписом керівника суб’єкта оціночної діяльності та скріплюються печаткою (для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозиції, щодо

• ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт;
  • строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він не був визначений в інформації про проведення конкурсу.

Документація подається до виконавчого комітету Баришівської селищної ради за адресою: смт Баришівка, вул. Центральна, 27.

Учасник несе відповідальність за достовірність поданої ним інформації та документів. На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по-батькові фізичної особи-підприємця, який подає конкурсну документацію.

Термін виконання роби по незалежній оцінці: протягом 15 календарних днів.

Замовник послуг з оцінки: виконавчий комітет Баришівської селищної ради.

Строк подання конкурсної документації: до 17:00 год. 11 вересня   2023 року (включно).

Поштова адреса, за якою знаходиться конкурсна комісія за якою подаються документи: 07501, Київська область, Броварський район,                   смт Баришівка, вул. Центральна 27.

Дата, час і місце проведення конкурсу: 13 вересня   2023 року о 14:00 у актовому залі адміністративного приміщення Баришівської селищної ради.

Відомості про місцезнаходження Комісії, контактні телефони: 07501, Київська область, Броварський район, смт Баришівка, вул. Центральна 27,             e-mail: baryshivka-rada@baryshivska-gromada.gov.ua тел.: 045-76-5-49-47;                    068-640-59-85.

З протоколом комісії та прийнятим рішенням можна ознайомитися на сайті Баришівської селищної ради: https://baryshivska-gromada.gov.ua.

Комісія з конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Баришівської селищної ради