КОНКУРС БІЗНЕС-ІДЕЙ «РОБИ СВОЄ» ВІД БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «МХП-ГРОМАДІ»

СПЛИВАЄ ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВКИ НА КОНКУРС БІЗНЕС-ІДЕЙ «РОБИ СВОЄ» ВІД БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «МХП-ГРОМАДІ»

Цьогоріч планується підтримати не менше 50 проєктів. Сумарний бюджет конкурсу становить 6 млн грн.

Для кого

У Конкурсі можуть брати участь:

фізичні особи – громадяни України, що планують розпочати власну справу;

фізичні особи-підприємці, приватні підприємства, що здійснюють свою діяльність не більше як 4 роки станом на дату оголошення початку конкурсного відбору та хочуть розширити та/або здійснити релокацію і якісно покращити свою бізнес діяльність.

У Конкурсі беруть участь дієздатні громадяни України, які проживають у містах та селах або зареєстровані як суб’єкти господарювання на території Вінницької, Черкаської, Дніпропетровської, Київської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської, Сумської та Волинської областей, в тому числі і внутрішньо переміщенні особи, які мають підтверджуючі документи про реєстрацію свого тимчасового місця проживання (перебування) на території вищевказаних областей.

Сума

Фонд Конкурсу становить 6 000 000 грн, які в повному обсязі будуть виділені на фінансування відібраних бізнес-ідей.

Переможці Конкурсу отримують фінансування на реалізацію своїх бізнес-ідей у розмірі не більш ніж 100 000 грн. на одну бізнес-ідею.

Фонд гарантує сплату податків та зборів поза сумою виділеною на реалізацію бізнес-ідеї відповідно до вимог чинного законодавства.

Терміни

Кінцевий термін подачі заявок – 5 травня.

Оголошення переможців заплановане на 25 травня 2023 року.

Умови:

Для участі в Конкурсі всі зацікавлені особи подають:

– на першому етапі Конкурсу – заявку (реєстрація) на участь у Конкурсі «Роби своє» (згідно Додатку №3 до даного Положення) та Аплікаційна форма бізнес-ідеї (згідно Додатку №4 до даного Положення);

Заявка заповнюються онлайн за посиланням:https://doyourbusiness.com.ua/form

– на другому етапі Конкурсу – бізнес-ідея: обсягом не більше 3 сторінок друкованого тексту формату А4, шрифт основного тексту – Times New Roman, розмір шрифту (кегель) – 12, відстань між рядками – полуторний, поля тексту: зверху – 2 см; знизу – 2 см; ліворуч – 3,0 см; праворуч – 1,0 см).(згідно Додатку №4 до даного Положення);

– додатково надаються:

копія першої, другої, третьої сторінки паспорту та сторінки із позначкою місця постійного проживання (для фізичних осіб);

копія картки платника податків (ідентифікаційний код) (для фізичних осіб);

довідка про тимчасове місце проживання (для внутрішньо переміщених осіб);

виписка із ЄДРПОУ ( для зареєстрованих суб’єктів господарювання)

фінансова звітність (для приватних підприємств – Фінансова звітність малого підприємництва (Баланс) та Звіт про фінансові результати. Для ФОП – податкова декларація платника єдиного податку-фізичної особи – підприємця);

статут приватного підприємства/організації ;

фотографії (за наявності);

листи-підтримки (за наявності).

Пакет документів надсилаються Учасниками Конкурсу на електронну адресу doyourbusiness@mhp.com.ua та оригінали документів на поштову адресу: 18001, м. Черкаси, вул. Смілянська, б.46, з позначкою «Конкурс бізнес-ідей «Роби своє!».

За повноту і достовірність відомостей в поданих на Конкурс документах відповідає Учасник Конкурсу.

Переможцями конкурсного відбору визнаються Учасники, бізнес-ідеї яких отримали найвищій рейтинг за результатами бального оцінювання Конкурсним комітетом.

В трьохденний термін після оголошення переможців проводиться інформаційна зустріч (допустимим є онлайн формат).

Грантоотримувачі, які не були зареєстровані як суб`єкти господарської діяльності, в двотижневий термін здійснюють державну реєстрацію господарюючого суб`єкта згідно з тією організаційно-правовою формою, що зазначена у бізнес-ідеї, та відкривають розрахунковий рахунок в банку для перерахування коштів мікрогранту.

Переможці Конкурсу отримують мікрогранти на реалізацію поданих бізнес-ідей та зобов`язуються забезпечити цільове використання коштів мікрогранту, а також їх повну реалізацію з подальшим веденням підприємницької діяльності за поданою на конкурс бізнес-ідеєю строком не менш ніж 1 рік.

Обов’язковою умовою для отримання мікрогранту для фізичних осіб – громадян України – переможців Конкурсу є здійснення державної реєстрації підприємницької діяльності саме у Вінницькій, Черкаській, Дніпропетровській, Київській, Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернігівській, Сумській та Волинській області протягом 14 днів з дати отримання повідомлення про перемогу у конкурсі.

Детальніше https://doyourbusiness.com.ua