ОГОЛОШЕННЯ

Повідомляємо, що 11.03.2019 року проведено громадські слухання щодо намірів ТОВ «УЛЬТРА ЛЕЗЕР ( 31233464, адреса : 07500, Київська обл.., смт. Баришівка, пров.Заводський , 6) впровадити реконструкцію Баришівського шкіряного заводу.

За результатами громадських слухань прийнято позитивне рішення щодо намірів ТОВ «Ультра Лезер» провести реконструкцію Баришівського шкіряного заводу по провулку Заводському,6 з виробництва з напівфабрикату 2вет-блу» хромової шкіри для верху взуття та підкладкової шкіри зі спилка, на орендованій ділянці 2,5202 га, з добудовою виробничих приміщень та переплануванням внутрішніх просторів існуючих будівель, заміною технологічного обладнання що відпрацювало свій ресурс на нове провідних європейських фірм для удосконалення виробничого процесу, створення оптимальних параметрів мікроклімату, освітленості у виробничих приміщеннях.