Наразі закінчилися роботи по капітальному ремонту каналізаційного самопливного колектора КМС №1 по вул. Парковій,2 в смт Баришівка (загальна вартість робіт 2 987 291 грн.)

Нагадаємо аварія сталася в березні 2019 року. Після виготовлення проекту (кошти на який виділила Баришівська селищна рада) був отриманий позитивний експертний висновок, проведені тендерні процедури та відповідно визначений переможець, який відразу приступив до виконання робіт. Проведення робіт ускладнювало наявність у цьому місці так званих плавунів, руйнівна дія яких пошкодила трубу в минулому році.

Додамо, що Баришівська селищна рада провела співфінансування проекту, виділивши 448 094 грн.

Станом на сьогодні ремонтні роботи завершені, і це дає можливість проводити водопостачання населення без нічних відключень.