На черговому засіданні виконавчого комітету Баришівської селищної ради, який пройшов під головуванням Олександра Вареніченка, затвердили мережу навчальних закладів на 2020/2021 навчальний рік

Сьогодні на черговому засіданні виконавчого комітету Баришівської селищної ради, який пройшов під головуванням Олександра Вареніченка, затвердили мережу навчальних закладів на 2020/2021 навчальний рік. Внесли пропозиції щодо реорганізації в перспективі міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

Розглядали питання благоустрою населених пунктів та організацію робіт з укладення договорів на вивіз твердих побутових відходів( найактивніші села Волошинівка та Селичівка). Через кадрові зміни затвердили нові склади комісій виконавчого комітету. Також, заслухали керівника Архітектурно-планувального бюро при селищній раді та запропонували йому розробити план заходів щодо поліпшення роботи.

Розглянули питання кварт обліку жителів сіл Коржі та Гостролуччя (люди довгий час проживають в гуртожитках й не могли скористатись правом приватизації житла). Цілий ряд було вирішено соціальних питань.