Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення

Баришівська селищна рада Броварського району Київської області оголошує громадське обговорення щодо погодження кандидатури на посаду старости Подільського старостинського округу Баришівської селищної ради відповідно ст. 13, пункту 20 частини четвертої ст. 42, ст. 54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення Баришівської селищної ради від 24.09.2021 № 752-13-08 «Про затвердження Порядку проведення консультацій з громадськістю щодо погодження кандидатури старости Баришівської селищної ради».

Секретар Баришівської селищної ради виносить на розгляд жителів сіл Поділля, Масківці, Мала Тарасівка кандидатуру Остапця Ігоря Олександровича на посаду старости Подільського старостинського округу Баришівської селищної ради.

Розпорядження від 03.01.2024 № 1-03-03 «Про внесення кандидатури старости Подільського старостинського округу на громадське обговорення» розміщено на офіційному веб-сайті Баришівської селищної ради  https://baryshivska-gromada.gov.ua/.

Громадське обговорення щодо погодження кандидатури Остапця Ігоря Олександровича проводитимуться з 10 по 23 січня 2024 року щоденно, починаючи з 08 год 00 хв до 20 год 00 хв включно, шляхом відвідування місць проживання громадян Подільського старостинського округу.

Жителям Подільського старостинського округу Баришівської селищної ради, які братимуть участь у громадських обговореннях щодо погодження кандидатури старости, в обов’язковому порядку при собі необхідно мати паспорт громадянина України.

Завантажити (DOCX, 13KB)