Інформаційне повідомлення про намір зміни тарифів на виробництво, транспортування і постачання теплової енергії для бюджетних та інших споживачів

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» комунальне підприємство «Баришівкатепломережа» Баришівської селищної ради інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифів на надання послуг з  постачання теплової енергії з 15.10. 2022 року.

Розмір проектного тарифу на виробництво, транспортування і постачання теплової енергії з використанням альтернативних джерел енергії для бюджетних та інших споживачів 3286,22 грн. за ГКал.

Підставою для перегляду тарифів є зростання практично всіх статей витрат, що входять до структури тарифу та відключенням населення від центрального споживання.

Пропозиції та зауваження від споживачів приймаються в термін до 16.09.2022 року на поштову адресу КП «Баришівкатепломережа» : 07501, Київська область, смт Баришівка, вулиця Богдана Хмельницького,18а або на електронну адресу підприємства: teplobar@ogku.kiev.ua

Розширена інформація з  розрахунками планових витрат на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії наведена у додатку, що додається.

Завантажити (XLSX, 13KB)