Зоряний Олімп школи успіху, добра та креативу

Виховання творчої особистості учнів –  одне зі стратегічних завдань сучасної школи.

21 лютого 2020 року у Селищанському НВК відбулося свято, на якому були вшановані учні школи, які вибороли перемоги в I, ІІ, ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, творчих та спортивних конкурсах і змаганнях в Баришівській громаді. На святі були присутні як самі учні так і батьки та вчителі, які приймали участь у підготовці  дітей до творчих перемог.

У нагородженні взяли участь і представники влади: голова Баришівської селищної ради Олександр Павлович Вареніченко, заступник Баришівського селищного голови з питань соціального напрямку Жанна Віталіївна Данчук, в.о.старости Селищанського старостинського округу Ольга Миколаївна Прядка, депутат Селищанського старостинського округу Тетяна Олексіївна Цвілій, які вручили подарунки та побажали всім талановитим і працьовитим учням подальших успіхів та перемог!

Директор навчального закладу Тамара Михайлівна Дудка зауважила:

«Ми зібралися на урочисте шкільне свято “Зоряний олімп…» – свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту.

Ми відзначаємо учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь школи та стали переможцями й призерами районних, обласних олімпіад з базових дисциплін,  різноманітних інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань. Ми відзначаємо наставників, які взяли на свої плечі непростий обов’язок ростити обдарованість і справилися з ним якнайкраще. Ми дякуємо батькам, які пліч-о-пліч йшли разом зі своїми дітьми до цих вершин».

Велика шана і подяка педагогам закладу, які вкладають часточку своєї душі і серця  у формування високо розвиненої та життєво компетентної особистості.

Нехай щастить усім, здоров’я , миру та Божого благословення.