Зміни повноважень для органів місцевого самоврядування вимагають і зміни до організації роботи. Сьогодні провели перше засідання комісії з питань заборгованості виплат заробітної плати та інших обов’язкових платежів (податків та зборів), яка створена розпорядженням голови Баришівської селищної ради Олександром Вареніченком.
Приємно було чути про позитивні зміни від генерального директора підприємства УКРПОЛІМЕРКОНСТРУКЦІЯ, який повідомив про відновлення виробничих потужностей заводу, бо раніше там працювало більше 100 осіб (нині 35). Інший підприємець, який займається міжнародними перевезеннями, поскаржився на корупцію в органах державної влади (податкові, судові) і це ще більше спонукає до створення місцевого Центру підтримки малого і середнього бізнесу в Баришівській громаді. Разом зможемо!