Змаганням передувало відкриття меморіальної дошки Миколі Скриннику

Неможливо говорити про баришівський футбол, футбол Київщини, не згадавши імені видатної людини, здібного організатора, талановитого тренера – Миколи Яковича Скринника. Під його керівництвом баришівський «Автомобіліст» тріумфував у кубкових перегонах столичного регіону 1970 року, а славнозвісна «Блискавка» стала повноправним грандом обласного футболу наприкінці вісімдесятих років…

Сьогодні спортсмени і громада вшанували його пам‘ять – У Баришівці на стадіоні «Прогрес» відбувся турнір із футболу імені Миколи Скринника. Захід відбувся за участі команд: «Ветеран» (Баришівський р-н), «Блискавка» (Баришівка), «Локомотив» (Гребінки) та «Ю-50» (Яготин).

Перше місце здобули представники Яготина, баришівчани посіли друге місце, проте усі учасники заслуговують на подяку, повагу та привітання. Вірю в перемогу команд Баришівщини наступного разу.

Принагідно ще раз вітаю очільника Баришівської районної федерації футболу Юрія Шуляка з відзнакою Верховної Ради України за активну громадську діяльність.