Змагання з авіамодельного спорту

29 квітня 2023 року в парку «Липняки» вперше відбувся ВІДКРИТИЙ КУБОК БАРИШІВСЬКОЇ ГРОМАДИ З АВІАМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ (кордові моделі F2D). Організатори заходу – Баришівська селищна рада Управління освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради Баришівський центр позашкільної роботи “Мрія”

Захід проводився у формі фестивалю з гаслом “Наближаймо перемогу разом” на підтримку Збройних сил України????????

На фестивалі були присутні секретар селищної ради Олександр Ільченко, начальник управління освіти, молоді та спорту Сергій Щербак, начальник відділу гуманітарного розвитку Броварська Рда Ольга Белановська, директор Центру позашкільної роботи «Мрія» Сергій Головерда, представники, які популяризують авіамодельний спорт, учнівська молодь.

В Кубку взяли участь 9 дорослих спортсменів та 12 юніорів з міст: Суми, Ніжин, Кам’янське (Донецької області), Баришівка, Бровари, Біла Церква, Васильків, Вишгород, Яготин, Харків, Київ.

На заході також були представники з міст Борисполя, Бердянська та Костянтинівки.

Під час заходу були показові виступи авіамоделістів, розіграш особистого заліку серед спортсменів та юніорів у класі (кордові моделі F2D).

За результатами змагань визначено та нагороджено переможців.

В ході заходу була організована благодійна акція на підтримку ЗСУ Зібрано 1275 грн.