Життєрадісні краплинки дощу

Що таке аутизм?… Ми знайшли для себе відповідь… Аутизм – це бути іншим, а не бути чужим!

Постараємося зрозуміти, як живе людина, для якої будь-яка мова – іноземна; як відчуває світ, яка чує і бачить, але зображення і звук не відповідають дійсності; як сприймає довкілля людина, для якої деталі не можуть скластися в одну картинку. Давайте спробуємо краще зрозуміти світ людей з аутизмом?! Вихованці старшої групи «Сонечко» Волошинівського НВК ім.Р. Лужевського теж долучилися до Всесвітнього дня розповсюдження інформації про аутизм, який щорічно відзначають 2 квітня. Дошкільнятка переглянули ролик «Діти дощу», створили «Ланцюг дружби з особливими дітьми», де одівши блакитні браслети, уявили руку дитини яка хворіє аутизмом і подали свою руку дружби, розглянули малюнок-пазл «Я-особливий», на блакитній кульці намалювали свого уявного друга, який хворіє цією недугою, та надули блакитні кульки «Мрію, щоб ти одужав».

Адже, аутизм – не трагедія, байдужість – більша трагедія! Тому, не будьмо байдужими до людей, які по-іншому сприймають цей світ.

Ми поряд з вами!

Вихователь старшої групи «Сонечко»

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

Квичола У.В