Завершено прийом заявок у рамках конкурсного відбору проектів регіонального розвитку

Міністерством розвитку громад та територій України 3 листопада 2020 року завершено прийом заявок у рамках конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС. У рамках конкурсного відбору з усіх регіонів України подано близько 800 проектів регіонального розвитку.

Наша Баришівська ОТГ направила на цей конкурс два проекти, які підготовили працівники відділу економічного розвитку та залучення інвестицій Баришівської селищної ради. Ці проекти успішно пройшли перевірку. І тепер ми чекаємо на результати конкурсу.

Віримо в перемогу, але якщо і не отримаємо її, то це вже перемога, перемога участі, досвіду і практики.

Перший проект ” Розвиток міської інфраструктури смт Баришівка” на 16,9 млн. грн нам направляли на доопрацювання і ми впорались.

Другий проект “Створення економузею ім. Ганни Собачко-Шостак” на 5млн.грн. вже відразу пройшов перевірку.

Дякуємо, представникам Департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА, що долучили нас до третього проекту “Залучення сільської молоді Київщини до цифровізації агро” (підписано меморандум про співпрацю).

Побажайте нам ПЕРЕМОГ!