Засідання постійної комісії з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, спорту і роботи з молоддю

09.04.2019. відбулося засідання комісії, на якому завідуюча сектору соціального захисту дітей та сім’ї апарату  виконавчого комітету Баришівської селищної ради Марина Валеріївна Павленко доповіла: Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Баришівської селищної ради на 2019 рік.

Члени комісії задавали ряд питань: про пріоритетні напрямки Програми, фінансування Програми та очікувані результати Програми. Отримавши всі вичерпні відповіді від Марини Валеріївни, перейшли до розгляду заяв громадян на виділення нецільової благодійної допомоги.

Доповідач: Савченко А.В. – головний спеціаліст загального відділу апарату виконавчого комітету селищної ради.