Засідання постійної комісії з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, спорту і роботи з молоддю

16 березня поточного року в Баришівській селищній рада відбулося засідання з питань соціального захисту населення, на якому члени комісії розглянули 64 заяви жителів Баришівської громади, які потребують матеріальної підтримки.

Звертаємо Вашу увагу:

Матеріальна підтримка надається громадянам, які зареєстровані та проживають на території Баришівської селищної ради.

Для розгляду питання про виділення матеріальної допомоги особа або член сім’ї звертається до Баришівської селищної ради з відповідною заявою, до якої додають наступні документи:

– ксерокопія паспорта;

– ксерокопія реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків;

– ксерокопія одного з документів: посвідчення інваліда війни, учасника бойових дій, член сім’ї загиблого, інше посвідчення, що посвідчує його статус, тощо.

– довідка медичного закладу про стан здоров’я та необхідність лікування, реабілітації чи соціальної адаптації учасника АТО;

– акт обстеження матеріально-побутових умов, складений депутатом селищної ради та завірений в установленому порядку;

– документи, що підтверджують надзвичайні обставини, які призвели

до скрутного становища;

– копія контракту на військову службу до Збройних сил України;

– інші документи, що можуть підтверджувати необхідність надання одноразової матеріальної допомоги;

– довідка з банківської установи про реквізити рахунку.

Документи необхідно подавати до відділу соціального захисту населення Баришівської селищної ради за адресою: смт. Баришівка, вул. Київський шлях, 48, каб. 201.