Засідання Комісії з питань захисту прав дитини

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Баришівській селищній раді на чолі з заступником селищного голови, Ж. В. Данчук. На засіданні комісії були розглянуті питання:

– про надання дозволу на визначення прізвища та імені новонародженої дитини;

– про затвердження висновку щодо доцільності (недоцільності) позбавлення батьківських прав батька по відношенню до малолітнього сина;

– про невиконання батьківських обов’язків матері щодо своїх малолітнього дітей.

– про можливість передачі малолітніх дітей, для подальшого виховання матері

– про взяття та припинення соціального супроводу сімей, які опинились в складних життєвих обставинах;

Затверджено індивідуальні планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

Під час проведення засідання членами комісії ретельно вивчено всі наявні документи заявлених справ, що потребували певного вирішення, заслухано громадян, які були запрошені по суті справи, надано рекомендації та прийнято відповідні рішення.