Засідання комісії ТЕБ та НС

В приміщенні Баришівської селищної ради відбулось позачергове засідання комісії з ТЕБ та НС. Одне з питань  порядку денного – укриття населення Баришівської селищної територіальної громади в захисних спорудах цивільного захисту. Руслан Кравченко, голова Київської ОДА, після останніх подій з укриттями в Києві наголосив: “Всі укриття мають бути відкритими цілодобово та придатними для використання. Жителі громади мають знати місцерозташування найближчого укриття!”

Так, на території нашої громади зареєстровані у Фонді захисних споруд цивільного захисту Баришівської селищної територіальної громади 2 об’єкти цивільного захисту ПРУ та 20 найпростіших укриттів.

Комісія у складі провідного інспектора відділу організації профілактичної роботи Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області капітана служби цивільного захисту Дмитра Качана, начальника відділу організації профілактичної роботи Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області полковника служби цивільного захисту Констянтина Лисенка, завідуючого сектором з питань праці та цивільного захисту населення  Управління благоустрою, комунальної власності та містобудування Баришівської селищної ради Сергія Галецького, начальника чергової частини відділення поліції 1 Броварського РУП ГУНП в Київській області капітана поліції Сергія Бощенка проведено огляд укриттів (протирадіаційних укриттів, найпростіших укриттів) розташованих на території Баришівської селищної територіальної громади.

За результатами проведених оглядів встановлено:

• Загальна характеристика об’єкта (споруди, будівлі, приміщення);
  • Загальний стан об’єктів та приміщень та їх технічний стан;
  • Забезпечення маркуванням та покажчиками напрямку;
  • Забезпечення цілодобового доступу та визначення відповідальної особи за роботу укриття.

Загалом комісія обстежила 22 об’єкти цивільного захисту Баришівської громади.