Запобігти. Врятувати. Допомогти

14 грудня під час проведення громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» в Дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) ” Золотий ключик” Баришівської селищної ради Київської області  рятувальники провели пізнавальний захід, спрямований на навчання підростаючого покоління правилам безпеки у повсякденному житті, яке на сьогодні сповнене різними надзвичайними подіями та ситуаціями.

З дошкільнятами  провели лекцію профілактичного спрямування, під час якої розповіли як не потрапити в біду в побуті, як правильно діяти опинившись в екстреній ситуації. За допомогою демонстраційних матеріалів – листівок та мультфільмів розповіли дітям через що виникають пожежі у побуті, як правильно користуватися електроприладами.

Особливу увагу акцентували на дотримання правил безпечної поведінки вдома під час користування електричними та газовими приладами, адже саме через нехтування цих правил безпеки в країні трапляється чимало трагічних наслідків за участі дітей.