Заходи з нагоди відзначення Дня захисників України «Захисник України – гордість народу, відвага, мужність і честь» в бібліотеках Баришівської громади

13 жовтня 2020 року бібліотеками Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради проведено заходи до Дня захисників України.

Розгорнуту книжково-ілюстративну виставку «Українці – нація героїв» у фойє Баришівського культурно-мистецького центру презентували працівники Баришівської центральної бібліотеки для дорослих.

Баришівська бібліотека для дітей організувала книжкову панораму «Лине слава козацька із далеких віків» та історичну онлайн-вікторину «Козацька держава – наша гордість і слава».

Бібліотека-філіал с. Волошинівка спільно з будинком культури  провела годину пам’яті «Віддають найцінніше життя – України найкращі сини» та зустріч з матір’ю загиблого в АТО, жителя с. Волошинівка Олександра Володимировича Полуцького.

Біля пам’ятної дошки загиблого в АТО, жителя села Лук’янівка Віктора Миколайовича Бондаря проведена година мужності «Захисник України – гордість народу, відвага, мужність і честь». В ній взяли участь в.о. старости   с. Лук’янівка Бондар В.І., фахівець соціальної роботи служби у справах дітей сім’ї та молоді Баришівської селищної ради Гудим Т.Ю., бібліотекар бібліотеки-філіалу с. Лук’янівка Берещенко В.В., молодь села.

Літературну годину «Під покровом  Божої Матері» провела завідуюча бібліотекою-філіалом с. Коржі Т.І.Лапа для  учнів  10 класу Коржівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (класний керівник  – Т.Г.Шило).

Історична година «Козаки – борці за свободу» проведена в бібліотеці-філіалі с. Бзів спільно з будинком культури.

Бібліотека-філіал с. Веселинівки спільно з Будинком культури провели в музейній кімнаті Другої світової війни історичну годину «Козацька держава – наша гордість і слава».

Бібліотечні працівники Баришівської ЦБС взяли участь у покладанні квітів до пам’ятників загиблих у Другій Світовій війні.

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС, Н.І.Лавріненко