ЗА ВЧИТЕЛЬСЬКУ ПРАЦЮ – ШАНА Й ПОДЯКА!

Напередодні професійного свята Баришівський селищний голова Олександр Вареніченко та його заступниця із питань соціального напрямку Жанна Данчук спільно з в.о. начальника відділу освіту, молоді та спорту Вікторією Бородуліною та депутатом Баришівської селищної ради Аліною Басенко привітали освітян Баришівської громади.

Із почесною місією прибули до Баришівської ЗОШ, Морозівського НВК, Селищанського НВК та Подільської філії Волошинівського НВК, аби вручити за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у навчання і виховання молодого покоління відзнаки від Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки КОДА, Національної академії педагогічних наук України та інституту модернізації змісту освіти. Депутат Київської обласної ради Юліан Москаленко вручив Грамоти і подяки від Київської обласної ради.

Олександр Вареніченко подякував учителям за їхню нелегку, але таку потрібну працю. Побажав, аби робота приносила лише радість і задоволення, учні були старанними, у родині панували щастя і затишок.

Принагідно подякував працівникам шкіл за такий високий рівень вакцинації, що дозволив усім навчальним закладам працювати у звичному режимі.

До слова, аби свято було відчутним, усі працівники школи – і вчителі, і молодший обслуговуючий персонал – отримають невелику одноразову надбавку до зарплатні. Такий подарунок до професійного свята став можливим за рахунок зменшення фонду оплати праці працівникам Баришівської селищної ради.

Шановні працівники освіти Баришівської громади! Бажаємо вам міцного здоров’я, блискучих успіхів і безліч радісних подій!