«За час перебування у складі Баришівської громади ми відчули великі зміни і вже багато зробили», – може з впевненістю сказати кожний керівник навчального освітнього закладу громади

Дійсно, відбуваються потужні оновлення закладів: капітальні ремонти щодо покращення будівель, утеплення фасадів, заміни вікон, закуповується нове   обладнання в їдальні, оновлюються харчоблоки, придбані меблі для класних кімнат, стенди для кабінетів, встановлюється дороговартісна пожежна сигналізація…

Дотримуючись вимог карантину, продовжуємо один з довгоочікуваних ремонтних проектів- ремонт харчоблоку Лукашівського НВК.

Так-так, саме на нього заклад чекав 32 роки!

Наразі оновлено систему внутрішнього електропостачання, здійснено демонтаж старої підлоги, продовжується монтаж стелі. Попереду – роботи з оздоблення стін та підлоги, а також оновлення системи водопостачання і водовідведення.

Реалізацію проекту було розпочато у 2020 році з капітального ремонту гарячого цеху та кімнати для миття посуду з придбанням відповідного нового обладнання.

Сьогодні в заклад завітали представники влади на чолі з головою Олександром Павловичем Вареніченко, який звернув увагу на те що заплановано багато робіт будівельних та ремонтних в загальноосвітніх навчальних закладах Баришівської ОТГ, адже одним із  пріоритетних завдань є створення в навчальних закладах комфортних і сучасних умов для навчання та перебування наймолодших мешканців громади.

Діти-наше майбутнє!