З нагоди професійного свята

З нагоди професійного свята керівництво Київщини відзначило колектив відділу культури та туризму Баришівської селищної ради на чолі з начальником Людмилою Миколаївною Бабич 12 листопада 2021 року в Культурно-мистецькому центрі с. Новосілки Чабанівської отг Фастівського району відбулися Обласні заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Серед почесних гостей урочистостей: Олег Торкунов – заступник голови Київської ОДА та Тетяна Семенова – заступник голови Київської обласної ради.

Керівництво Київщини вручили подяки та почесні грамоти директору та методистам КЗ КОР “Київський обласний центр народної творчості”, начальникам управлінь/відділів культури РДА та ОТГ області, провідним аматорським колективам та майстрам народного мистецтва столичного регіону.

Окремо було відзначено почесною грамотою Київської ОДА, з врученням іменного годинника, начальника управління культури Київської ОДА – Дмитра Гончаренка.

Почесну грамоту Київської ОДА також було вручено головному спеціалісту відділу фінансово-економічної та роботи з персоналом управління культури – Вікторії Мірошниченко.

Майстри народного мистецтва презентували свої вироби під час виставки, яка проходила на початку заходу, а саме: це полотна Заслуженого художника України Юрія Пацана з с. Чабани, вироби із соломи Галини Грущанської з Бишівської отг, мистецькі творіння майстрині Серафими Евстаф’євої з Пісківської отг, ляльки-мотанки Асі Аландаренко з смт Глеваха, картини, виготовлені текстильною технікою, Юлії Петренко з м. Бориспіль, вишивки Оксани Берлюти з м. Миронівка, Ольги Олефіренко з Узинської отг, Наталії Василишин з смт Іванків, художній розпис Ніни Дідичук з с Циблі, елементи нематеріальної культурної спадщини України – килимарство Валентини Ткач та Марії Вовкули з м. Богуслав, відтворені давні вишиті рушники (власниця – Ганна Музичко) – Обухівський «шитий» рушник, що представила ГО «Творча спадщина» з Обухівщини тощо.

Творчі привітання дарували: аматорські колективи «Міленіум» та «Бориспільські молодички», колектив – єдиний елемент нематеріальної культурної спадщини Київської області, який внесено до Національного переліку України – народний фольклорний колектив «Червона калина», народний фольк-гурт «Слов’янські забави»,

музичний керівник будинку культури

с. Путрівка, Гливахівської отг Катерина Червенко.

Герой України, представник українського гумору Анатолій Паламаренко привітав приутніх авторськими гуморесками Остапа Вишні.

Начальник сектору культури, молоді і спорту Бучанської РДА Сергій Виговський виконав твір з репертуару Ф. Сінатра.

Народний артист України Павло Зібров завершив яскраву концертну програму, щиро привітав представників культури Київської області та подарував усім незабутні святкові емоції!

Працівники культури, це ті особистості які об’єднують навколо себе цікавих, талановитих людей. А талановиті люди як магніти відчувають один одного, особливо ті хто взірцем, прикладом. Зі святом, колеги!