З дружнім візитом по обміну досвідом до відділу культури та туризму Баришівської селищної ради завітали колеги галузі культури міста Яготин.

Є що показати в Баришівці!

Культурно-мистецький центр з оновленим конференц-залом, простора театральна студія, централізована бібліотека з новими надходженнями , музей Т.Г. Шевченка своїми цінними експонатами та музична школа, яка завжди вражає своїм естетичним виглядом і відмінною роботою! Це тільки невеличкий екскурс опорними закладами культури нашої громади.

Найбільше цікавило колег специфіка роботи галузі культури Баришівської громади, співпраця з владою, методичні розробки,програма розвитку культури, платні послуги, батьківська плата в музичній школі, гурткова робота, діяльність сільських закладів культури!

Обидві сторони задоволені результатом зустрічі, намічені шляхи подальшої співпраці, культурних проектів)