З Днем працівників пожежної охорони!

Шановні вогнеборці!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Баришівської селищної ради та від себе особисто вітаю вас з професійним святом – Днем працівників  пожежної охорони!

Ви обрали одну з найскладніших професій, у якій немає випадкових людей. Особлива вам вдячність за сумлінну працю, за кожну хвилину ваших нелегких буднів.

Особливо важливо відзначити вашу непохитну відданість обов’язку навіть у найекстремальніших умовах, коли небезпека загрожує не лише від вогню, але й від ворога. Ваша готовність ризикувати власним життям для того, щоб захистити інших, заслуговує на найвищу похвалу та шану.

Бажаємо вам життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння рідному місту та народу України.

Повертайтеся до своєї домівки завжди живими та здоровими!

З повагою та вдячністю Олександр Ільченко, секретар Баришівської селищної ради