Європейський тиждень сталої енергії

Баришівська централізована бібліотечна система відділу культури та туризму Баришівської селищної ради долучається до проведення Європейського тижня сталої енергії. Методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС підготовлені методичні рекомендації щодо проведення в бібліотечних закладах громади Європейського тижня сталої енергії «Збережи енергію – врятуй планету».

У конкурсі малюнка, який оголошений Баришівською ОТГ  «Енергозбереження – крок у майбутнє» взяли читачі Баришівської бібліотеки для дітей, бібліотек-філіалів сіл Сезенків, Коржі, Селичівка.

Бібліотечні працівники бібліотек-філіалів беруть активну участь у проведенні Дня енергії ««Енергоефективність та збільшення використання відновлюваної енергії».  В бібліотеках системи оформлені виставки книг та  інформаційних матеріалів «Чиста планета – чисте життя», «Збережи енергію – врятуй планету». На сторінці Баришівської централізованої бібліотечної системи  у мережі  FACEBOOK  з  22  по 26 червня будуть розміщені корисні поради та досвід жителів громади по раціональному використанню води, газу, електоенергії у побуті та на підприємствах.

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС Лавріненко Н.І.