“Якщо ти любиш селище у якому живеш, то ти його бережеш”, – власниця Студії краси Women’s place Марина Мироненко

Приємно, коли йдеш Баришівкою і бачиш чисті вулиці…А ще приємніше, коли знаєш, що доклав до цієї краси руку. Якщо тобі не байдуже, що довкола тебе,  ти починаєш робити якісь практичні кроки, хочеш долучитися до добрих справ і ініціатив, які відбуваються.

Так і власниця Студії  краси Марина Мироненко, що в смт Баришівка втілює цікаві проекти з благоустрою. Хочеться, щоб таких  ініціатив у нашій громаді відбувалося якомога більше. Сподіваємося, що спільними зусиллями, ми зможемо розгорнути цю тенденцію в позитивний бік.

Позиція  Марини Мироненко така, що не треба жалітися, скаржитися, звинувачувати когось в чомусь, а намагатися на позитиві практичними кроками самому щось робити. Розраховувати на себе: там прибрати у під’їзді чи територію біля свого магазину, поміняти лампочку, посадити квіти у дворі зі своїми дітьми, доглядати за ними, поливати.  Саме такі ініціатори,як Марина – це такий поштовх для мешканців щось робити більше для свого селища. Таким чином наша Баришівська громада буде перетворюватися на більш затишну та красиву і буде всіх тішити.