Як у Баришівській громаді спільно та результативно надають соціальні послуги

Майже щодня представниками Центру соціальних служб Баришівської селищної ради тривають пошуки партнерів для співпраці: для ще більш ефективного надання соціальних послуг, зміцнення системи підтримки вразливих сімей Баришівської громади. Завдяки тісній співпраці соціальних служб та керівництва громади неодноразово в кризових сім’ях Баришівської громади були вирішені надскладні питання. Адже завжди є позитивний результат в наданні послуги соціального супроводу, коли в тісній співпраці є Баришівська селищна рада, центр соціальних служб та безпосередньо сім’я з дітьми.

Разом ми докладаємо багато зусиль для подолання сім’ями складних життєвих обставин і можемо ефективно працювати далі. Особливу увагу приділяємо сім’ям із дітьми. Адже саме їм розвивати Україну після нашої Перемоги!