Взяли участь в тренінгу

Фахівці центру соціальних служб Баришівської селищної ради вкотре взяли участь у тренінгу “Принцип не нашкодь” з підсилення громадських організацій та розбудови їх діяльності за напрямком запобігання та реагування на гендерно зумовлене насильство (ГЗН), що здійснюється ВГО «Жіночий консорціум України» за підтримки Міжнародного медичного корпусу, USAID.

Наші спеціалісти постійно вдосконалюються, адже фахівець із соціальної роботи, психолог Центру  взаємодіє з великою кількістю джерел інформації, причому не якоїсь конкретної однієї галузі, а багатьох: отримує юридичну інформацію, економічну, медичну, соціальну, педагогічну.

Працівник Центру мусить володіти фаховими знаннями з психології, соціології, психіатрії, знати законодавство, правові аспекти соціального захисту, теорії та методи соціальної роботи, наявні ресурси та методи їх використання; уміти спілкуватися та надавати інформацію, оцінювати потреби та представляти інтереси людини, підвищувати її можливості та сприяти розвиткові, створювати “мережу допомоги” та керувати процесом допомоги. Таким чином значно розширюється кругозір, чи, навіть, збільшується простір існування особи.

І дуже важливим є морально-психологічне задоволення від праці. Коли працюєш зі слабшими, стаєш сильнішим сам. Зрештою, це просто цікаво – знайомитися  та вчитися новому!

Інф. Центру соціальних служб