Випускний вечір для учнів 9 класу Бзівського НВК

Сьогоднішній вечір особливий для учнів 9 класу Бзівського НВК, оскільки він випускний! Дев’ять чудових років життя стежинка вела їх до стін рідної школи, до друзів, вчителів за знаннями, новими враженнями, почуттями. Поряд із ними були батьки, вчителі, які завжди підтримували, навчали, допомагали. Позаду залишились перші почуття, перші двійки і відмінні оцінки, перші друзі й обіцянки, перші розчарування та мрії. Попереду дорога у незвіданне, хвилююче, щасливе доросле життя, яке передбачає багато випробувань і перспектив, якими потрібно вміло скористатись.

Шановні випускники ми депутати різних рівнів (я – Баришівської районної ради) спільно із депутатом Баришівської селищної ради Сергій Гринчишин бажаємо вам досягнути омріяного, реалізувати заплановане, навчитись уникати непоправних помилок. Не бійтеся труднощів і сміливо приймайте рішення, застосовуючи розум і власні почуття. Щиро зичимо вам, щоб ваше життя було для вас захоплюючою подорожжю переповненою любов’ю, вірою, надією та щастям.

Вчителям та батькам зичимо сил, терпіння та натхнення.

Дякуємо за дивовижне свято, яке організувала директор Бзівського будинку культури М. Лукаш спільно із  звукорижисером С. Пономаренком, і вчителем, активістом села, ведучим А.Пятою.

Депутат Баришівської районної ради, Зозуля Валентина Олександрівна