Виправлення через альтернативні покарання

Рівень цивілізованої сучасної держави визначається характером ставлення суспільства до злочинця як до людини і пошуком способів повернення його до правослухняного життя. Саме для захисту прав, свобод і законних інтересів людини у Кримінальному і Кримінально виконавчому кодексі України запровадили покарання, альтернативні позбавленню волі, застосування яких є гуманним і виправданим засобом, що сприяє досягненню мети покарання.

На обліку у Баришівському міськрайонному відділі філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області перебувають суб’єкти пробації в переважній більшості молодіжного віку, яким необхідно приділяти належну увагу, як наглядового так і соціально виховного характеру для вирішення криміногенних потреб і досягнення позитивних змін.

Таким чином, 04.09.2019 старшим інспектором Баришівського міськрайонного відділу майором внутрішньої служби Максимом Живицею з метою забезпечення виконання індивідуального плану роботи із засудженими проведено зустріч з директором Баришівського районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Ларисою Борзак та фахівцями цього ж центру.

Під час зустрічі обговорено подальші пріоритетні напрямки взаємодії, надання консультаційних та інших послуг в межах компетенції служб, а також проведення спільних заходів, спрямованих на виправлення підоблікових, які стали на хибний шлях.

По завершенню заходу обумовлено забезпечення всебічним обміном інформації, адже тільки завдяки тісній співпраці можна отримати позитивний результат.