Всеукраїнський фестиваль дружин юних пожежних

Традиційно щовесни проходять півфінальні зустрічі у рамках Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних .5-го квітня 2019 року відбулася відбіркова гра на фестивалі учнівських команд ДЮП у м. Переяславі.

Команда учнів Баришівської ЗОШ імені М.Зерова #не_все_так_просто стала лауреатом конкурсу. Старшокласники показували свої знання із пожежної безпеки у конкурсах «Візитка», «Домашнє завдання» та Соціальний плакат.

Ви найкращі! Пишаємося вами!

Організаторами Фестивалю незмінно виступають Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Добровільне пожежне товариство України за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Серед завдань Фестивалю:

– залучення широкого загалу школярів до вивчення правил безпеки життєдіяльності та їх пропаганди серед населення;

– формування у дітей та молоді навичок збереження навколишнього середовища;

– розкриття творчих здібностей та організація змістовного дозвілля школярів і молоді;

– виховання у підростаючого покоління громадянських та патріотичних почуттів, культурних і естетичних смаків;

– залучення батьківської, педагогічної та творчої громадськості до навчання підростаючого покоління навичкам поводження в надзвичайних ситуаціях.

Фестиваль Дружин юних пожежних дійсно об’єднує молоді таланти!