Всесвітня виставка Expo 2020 Dubai

Саме сюди приїхала і делегація представників українських громад, активних учасників проекту подолання цифрової новітньої нерівності, завдяки Асоціація міст України, в тому числі і представниця Баришівської ТГ, щоби  ознайомитися з основними векторами розвитку кожної країни світу, порівняти і мати чіткий дороговказ і для своєї громади.

Ця виставка повинна була пройти минулого року, але через СOVID була перенесена і наразі ми маємо можливість поринути в нові технології, ідеї розвитку, стартапи та стратегії цілого світу. Все це побачили і головне обговорили в колі колег однодумців, які за цих 5 днів перебування стали ще й друзями. Ось так зшиваємо країну, налагоджуємо міжмуніципальне співробітництво. Фантастичний досвід роботи у новому форматі.

Розмір ви лише уявіть: 438 гектарів, 192 павільйонів різних країн.

Нарешті вперше є і павільйон України, що збудували в цьому році.

Найвидовищні: Саудівська  аравія, Сполучені Штати Америки, Німеччина, Японія – задають тренди розвитку на планеті!

Вразив неймовірно чудовою презентацією Казахстан.

Україна… Вже добре те, що павільйон все ж є)

Це вже прорив.

Непогана відеопрезентація нашої історії і туристичного потенціалу, інновації…є ще над чим працювати і працювати.

Контакти є.

Ехро 2020 надихає, а фантастичні колеги дають впевненість, що ми все зможемо!

Величезна вдячність організаторам за надану можливість!

#АМУ# ГОНашідіти

#Подоланняцифровоїосвітньоїнерівності