Всесвітній день здоров’я

Головним  скарбом  життя  є  здоров’я,  і,

щоб  його  зберегти, потрібно багато що знати.  (Авіцена)

Всесвітній день здоров’я відзначається  з 7 квітня   1950 року

Саме цього дня в 1948 році набув чинності Статут Всесвітньої організації охорони   здоров’я. Згідно з повідомленням Європейського регіонального бюро ВООЗ, у 2021 році свято присвячене подоланню нерівності в сфері отримання медичних послуг, адже багато хто не може  отримати якісну допомогу через місце свого проживання. Крім того, 2021-й  рік оголосили роком медичного та соціального працівника.

Бібліотечні працівники Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради  організували ряд інформаційних онлайн-заходів, присвячених здоров’ю людини. (#Всесвітнійденьздоровя).

Огляд інтернет-ресурсів «COVID-2019: проблема XXI століття» та екогодину «Харчування людини:сьогодення та майбутнє» підготували працівники Баришівської бібліотеки для дорослих.

Провідний бібліотекар Баришівської бібліотеки для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Юлія Гранько, підготувала інформаційний мікс «Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати»

Інформаційні хвилинки здоров’я підготували бібліотечні працівники бібліотек-філіалів сіл Волошинівка, Морозівка, Веселинівка. Вони розповіли про прості речі,  які захищають від хвороб і продовжують життя, познайомили з літературою присвяченою раціональному харчуванню, загартовуванню, боротьбі з шкідливими звичками.

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС Наталія Лавріненко