ВСЕ БУДЕ #цифра!

Сьогодні стартував «Kyiv regional CDTO Camp». Форум організований за ініціативи Київської обласної державної адміністрації для команди цифровізаторів Київської області! (CDTO – Chief Digital Transformation Officer – керівник цифрової трансформації)

Учасників привітали Голова КОДА Василь Володін, засновниця Gov Club Світлана Котляревська, CDTOМіністерства юстиції України Сергій Орлов, CDTO Голови КОДА Денис Шугалій, CDTO МОН Артур Селецький.

Перший заступник селищного голови Баришівськоїселищної ради Євген Івченко бере участь у дводенному форумі «Kyiv regional CDTO Camp».

Протягом двох днів учасники матимуть унікальну можливість ділитися досвідом з CDTO центральних органів виконавчої влади, напрацьовувати ідеї щодо державно-приватного партнерства й практикуватимуть у розробці успішного HR бренду своєї громади.

Країна у руках новаторів, які хочуть й можуть трансформувати Україну!