Вiтер i сонячна енергія - невичерпний ресурс енергозбереження

В рамках Європейського тижня сталої енергії бібліотечні працівники Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради розповідають про жителів свого села, які використовують альтернативні види енергії.

Подружжя Косенко Геннадiя i Оксани бiльше десяти рокiв проживають в селi Волошинiвка по вулицi Польова. Вони однi iз перших тут побудували житло, спочатку тимчасове. Про електроенергiю доводилося лише мрiяти.Тодi вони придбали вiтряк, який перетворює  силу вiтру в електроенергiю. Пiзнiше побудували будинок i пiдключили сонячну батарею. За цi роки вони зекономили не одну тисячу кiловат електроенергiї.  Енергозберігаючi  технології  вигiднi тим, що не мають шкiдливих викидiв в атмосферу. За ними майбутнє.

Бібліотекар бібліотеки-філіалу с. Волошинівка, М.Г.Марченко