Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу «Творчі канікули»!

Підведено підсумки обласного туру Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули», який  було організовано та проведено КЗ КОР «Київською обласною бібліотекою для дітей» серед читачів-дітей бібліотек області.

До участі в конкурсі запрошені  всі  бажаючі читачі-діти віком від 11 до 18 років, читачі шкільних, дитячих районних, міських, сільських бібліотек, бібліотек ОТГ та КЗ КОР «Київської обласної бібліотеки для дітей».

Дуже приємно відзначити,що серед  переможців є  і наші земляки. В номінації «Моя майбутня професія» у віковій категорії 11-13 років переміг читач Баришівської бібліотеки для дітей Баришівської ЦБС Дмитро Восколович.

А в номінації «І в кожному із нас живе філософ» у віковій категорії 14-18 років  — читачка бібліотеки-філіалу с. Волошинівка Баришівської ЦБС, активний учасник всіх масових заходів бібліотеки,  Мирослава Батечко.

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС Лавріненко Н.І.