Вітання з 80-річчям приймав 2-го травня Микола Митрофанович Коваленко

Вітання з 80річчям приймав 2-го травня Микола Митрофанович Коваленко (нар. 2 травня 1941, село Житні Гори, тепер Рокитнянського району Київської області) — український діяч, 1-й секретар Баришівського райкому КПУ, голова Баришівської райради Київської області. Народний депутат України 1-го скликання.! Бажаємо ювіляру побільше хороших днів, щасливих подій і миттєвостей, радісних звісток і свят. Нехай всі Ваші дні будуть наповнені любов’ю рідних, удачею, приємними клопотами, прекрасним самопочуттям і оптимістичним настроєм. Всіх благ Вам і гармонії душі.

Коваленко Микола Митрофанович має великий, позитивний досвід управлінської діяльності: з 1990 року – голова Баришівської районної ради; у 1990 році був  обраний народним депутатом; у Верховній Раді України І скликання працював заступником голови комісії з питань відродження та соціального розвитку села; член Асоціації народних депутатів України. За час управлінської діяльності зробив вагомий внесок у створення матеріальних та духовних цінностей територіальної громади району.

За визначні заслуги в благодійній, гуманістичній, громадській діяльності, зміцненні міжнародного авторитету, вагомий особистий  внесок у створення матеріальних та духовних цінностей територіальної громади району, рішенням районної ради № 122-06-06 від 12.04.11 р. Коваленку М.М. присвоєно звання «Почесний громадянин Баришівського  району».