Вітали з ювілеєм

Відповідно до Плану роботи Баришівського селищного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) директор Іван КУТОВИЙ, завідувачка відділення соціальної допомоги вдома Леся ПІДЧЕНКО, соціальний робітник Микола КРУСЬ з приємністю відвідали 9 жовтня жительку Баришівської громади (с. Волошинівка) – підопічну відділення соціальної допомоги вдома КОМПАНЕЦЬ НАТАЛІЮ ПЕТРІВНУ, яка цього дня зустріла на життєвій дорозі свій 90 річний ювілей від Дня народження. Ювілярці вручено ПОЧЕСНУ ГРАМОТУ від голови Баришівської селищної ради Олександра ВАРЕНІЧЕНКА, подарунки від Баришівської селищної ради, територіального центру, квіти. До вітання долучилася невістка Наталії Петрівни Компанець Олена Дмитрівна – жителька с. Волошинівка. Багато теплих і щирих слів адресували ювілярці. Бажали жити довго і щасливо щоб на сторіччя зібратися  разом і поспілкуватися з живим свідком історії. В свою чергу Наталія Петрівна щиро подякувала за теплі слова та подарунки, розповіла про свій життєвий шлях. Акцентувала, що потрібно любити і поважати людей і завжди залишатися активним  і молодим душею.