Вітали з ювілеєм

Відповідно до Плану роботи Баришівського селищного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) директор Іван КУТОВИЙ, завідувачка відділення соціальної допомоги вдома Леся ПІДЧЕНКО, соціальний робітник СВІТЛАНА ОНОПЧЕНКО, староста Морозівського старостинського округу Баришівської селищної ради  ЮРІЙ КІРЄЄВ з приємністю відвідали сьогодні, 29 жовтня, жительку Баришівської громади (с. Морозівка) – підопічну відділення соціальної допомоги вдома КРУТІНЬ РОЗУ ІГНАТІЇВНУ, яка цього дня зустріла на життєвій дорозі свій 90 річний ювілей від Дня народження. В ході віншування ЮВІЛЯРЦІ вручено ПОЧЕСНУ ГРАМОТУ від голови Баришівської селищної ради Олександра ВАРЕНІЧЕНКА, подарунки від Баришівської селищної ради, територіального центру, квіти. Багато теплих і щирих слів адресували ювілярці. Бажали жити довго і щасливо щоб на сторіччя зібратися  разом і поспілкуватися з живим свідком історії. В свою чергу  Роза Ігнатіївна щиро подякувала за теплі слова та подарунки, розповіла про свій життєвий шлях, зауваживши принахідно з гумором, що, недивлячись на свої “18 +”, ще з Божою допомогою, порається на власному подвір’ї та городі, хоч господарства вже давно не тримає. Акцентувала, що потрібно любити і поважати людей, працю і завжди залишатися активним  і молодим душею.