ВІДКРИТТЯ БЛАГОДІЙНОЇ СКРИНЬКИ!

#Разом_робимо_важливе #час_діяти_Україно #МХПГромаді_проєкти #розвиток #допомога #разом_робимо_важливе #МХПГромаді

ВІДКРИТТЯ БЛАГОДІЙНОЇ СКРИНЬКИ!

Дернівський ХАБ

Кожен крок до реалізації проекту є важливим на шляху до його втілення)

Сьогодні відбулося відкриття благодійної скриньки в Дернівському Хабі «Відпочинок задля розвитку». Дякуємо всім представникам, які долучилися до відкриття: Юлії Дробот – представник від фонд «МХП-Громаді» , представник Баришівської селищної ради – Надія Слухай, начальник відділу культури та туризму Баришівської селищної ради – Людмила Бабич та голова райкому Профспілки працівників культури – Людмила Новицька.

Зустріли нас завідуюча клубом села Дернівка – Світлана Лєщинська та Павло Лєщинський. Кошти були зібрані під час проведення благодійного заходу – Дернівський коло-вело тур, який проводився влітку традиційно до Дня незалежності України до Дня молоді.

Далі буде…