Відбулося засідання координаційної ради

Відбулося засідання координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми при виконавчому комітеті Баришівської селищної ради. Головувала на засіданні заступник селищного голови з питань соціального напрямку Жанна Данчук.

Координаційна рада створена у листопаді 2021 року (рішення виконавчого комітету Баришівської селищної ради ради від 19.11.2021 року № 273 ) і має на меті забезпечення взаємодії органів і установ, на які покладається здійснення заходів з питань сім’ї, запобігання і протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

Були обговорені пропозиції стосовно подальшої спільної діяльності з метою більш ефективної протидії домашньому насильству та підведено підсумки проведення у Баришівській громаді акції “16 днів проти насильства”.