Відбулося засідання Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми

Запобігання насильству – це пріоритетний напрямок роботи усіх відповідальних служб та органів, адже кожен такий випадок – це незворотній досвід людини, який завжди впливатиме на її життя. На цьому наголосила начальник Ссдс Баришівка Марина Павленко під час засідання Координаційної ради.

У ході роботи учасники засідання обговорили стан виконання в громаді Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Про кількість випадків вчинення домашнього насильства за 2023 рік на території Баришівської громади доповіла інспектор сектору реагування патрульної поліції ВП №1 Броварського районного управління поліції ГУНР в Київській області Анастасія Юр.

Поліцейський офіцер Баришівської громади Антон Володимирович Палій зазначив, що  інформаційно-роз’яснювальна робота з громадянами, в тому числі і наймолодшими, має стати тим важелем, який дозволить сформувати в суспільстві нульову толерантність до насильства в сім’ї, дискримінації людини за будь-якою ознакою.

Також заслухали звіт про заходи, що проводилися в громаді в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

За підсумками засідання учасники висловили свою готовність докладати максимальних зусиль, аби факти домашнього насильства не замовчувалися, а постраждалі були видимі, зверталися по допомогу та отримували належний захист своїх прав.