ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Відбулось засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Баришівська селищна рада  під головуванням першого заступника селищного голови Володимира Коцюрбія.

З метою забезпечення законних прав та інтересів дітей Комісією розглянуто 27 питань, а саме щодо правочинів з житлом; про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; про продовження терміну перебування в сім’ї патронатного вихователя, про влаштування дітей в сім’ю патронатного вихователя тощо.

Затвердили 2 індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і 7 індивідуалих планів соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Усі питання попередньо були детально опрацьовані та вивчені працівниками служби у справах дітей та сім’ї Баришівської селищної ради.

За результатами засідання були прийняті компетентні рішення, спрямовані на захист прав дітей.