Відбулося виїзне засідання комісії з питань встановлення фактів порушення правил добросусідства та санітарних норм громадянами

Відбулося виїзне засідання комісії  з питань встановлення фактів порушення правил добросусідства та санітарних норм громадянами  на території Корніївського старостинського округу у складі заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів (ЖКГ та благоустрою) Сергія  КАРМАЗІНА, начальника відділу комунальної власності, житлово – комунального господарства та благоустрою Тетяни ДИБКИ, старости Корніївського старостинського округу Петра ВІЛЯНСЬКОГО, представників Баришівського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Кароліни ГРИЦЕНКО та представника регіонального відділення поліції Дмитра ШПАКА.

Виїзд відбувся з метою вирішення конфліктної ситуації, яка виникла між землекористувачами суміжних земельних ділянок по вулиці Харківська, будинок 369, 367 та 365 в селі Корніївка, з приводу порушення правил добросусідства.  Членами комісії були заслухані всі сторони конфлікту.За результатом виїзного обстеження спеціалістами надані рекомендації з вирішення спірних  питань, складений відповідний акт для подальшої можливості вирішити дане  питання в судовому порядку.