Відбулось засідання виконавчого комітету Баришівськоі селищної ради

19 травня в актовій залі під головуванням першого заступника селищного голови Володимира Коцюрбія відбулося засідання виконавчого комітету Баришівської селищної ради. Всього розглянуто 41 питання, серед яких:

• «Про схвалення Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату Баришівської територіальної громади до 2030 року» – масштабна робота фахівців відділу економічного розвитку та залучення інвестицій Управління фінансів та економічного розвитку. Слід зазначити, що без Плану дій, зокрема іноземні інвестиції, в громаду не можливі!
  • Питання про внесення змін в ряд комісій в зв’язку з кадровими змінами в апараті виконавчого комітету селищної ради.
  • Питання розміщення ТС для провадження підприємницької діяльності на території Баришівськоі ТГ.
  • Питання щодо захисту прав та інтересів дітей.
  • Про надання згоди на знесення  та санітарну очистку зелених насаджень (аварійних дерев) в смт Баришівка та селах громади.

Детальніше з усіма рішеннями виконавчого комітету можна буде ознайомитися на офіційному сайті Баришівської селищної ради після їх оприлюднення відповідно до регламенту