Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Баришівської селищної ради

Сьогодні в актовій залі Баришівської селищної ради відбулось чергове засідання комісії з ТЕБ та НС, на якому було розглянуті актуальні питання:

1. Про порядок роботи пункту Незламності на території Баришівської селищної територіальної громади у весняно-літній період 2023 року вирішили:
    • перевести Пункт незламності з режиму цілодобового функціонування у «режим сну», тобто готовності до термінового відновлення роботи);
    • продовжити функціонування у робочі години пункту Незламності в приміщенні ОЗО «Баришівський ліцей» (вул. Добра, 17).
  2. Про укриття населення в захисних спорудах Баришівської селищної територіальної громади.
  3. Про підвищення рівня готовності сил цивільного захисту в особливий період до дій за призначенням.
  4. Про вжиття заходів щодо попередження пожеж та загибелі людей на них.
  5. Про План роботи комісії з питань ТЕБ та НС Баришівської селищної ради на 2023 рік.
  6. Щодо визначення залишків будівельних конструкцій, відходів різного типу, які утворилися внаслідок бойових  дій у селах Рудницьке, Перемога та Лук’янівка на території Баришівської громади – безхазяйними.

Інф. Сектору з питань праці та цивільного захисту