Відбулася звітна презентація першої частини проєкту «Морозівський ХАБ»

Представники Відділ культури та туризму Баришівської селищної ради, Баришівська селищна рада, учасники ініціативної групи “Жіночий клуб “Коліжанка” заслухали звіт від керівника проєкту Катя Лагодна про всі етапи його реалізації та плани на майбутнє, обговорили шляхи вирішення поточних проблем, домовилися про подальшу співпрацю.

Закінчили презентацію майстер-класом від художниці Тетяни Антар та створили кожен власний витвір мистецтва.

Велика вдячність за співпрацю:

ГО “Сектор молодіжних ініціатив”;

старості Морозівського старостинського округу Юлії Пахолок;

Фонду “МХП-Громаді” та проєкту #Спільнофонд_2;

Підприємцям Забєльєвій Анастасії, Рахубі Ірині, Карп’юк Галині, Буслові Вадиму та ін.

Цей проєкт став можливим завдяки синергії Фонду громади «Подільська громада», Фонд «МХП-Громаді» за підтримки IСАР Єднання у межах «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства».

Розвиваймо громаду разом!