Відбулась чергова 55-а сесія Баришівської селищної ради 8-го скликання

Перед початком роботи сесії секретар Баришівської селищної ради вручив Подяки ліквідаторам аварії на ЧАЕС з числа жителів Баришівської громади:

Подяку Броварської районної ради: Гаращенку Петру Івановичу та Науменку Олександру Івановичу.

Подяку Баришівської селищної ради: Безверхому Василю Івановичу, Власенку Федору Даниловичу, Білику Миколі Петровичу, Харсуну Степану Степановичу, Калініченку Василю Миколайовичу, Кульчицькому Василю Федоровичу.

Розпочали роботу сесії вшануванням пам’яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації хвилиною мовчання.

Згідно порядку денного розглянуто 104 питання, першим з яких було питання про звітування старост старостинських округів Баришівської селищної територіальної громади за 2023 рік. Кожен з депутатів мав можливість поставити питання старостам.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, усі винесені питання порядку денного 52-ї сесії були ретельно розглянуті та обговорені на засіданнях постійних депутатських комісій і узгоджені на погоджувальній раді.

З-поміж іншого депутати:

• передали кошти в сумі 250 тис з  місцевого бюджету на закупівлю матеріально-технічних засобів для військових частин;
  • доповнили Перелік нерухомих пам’яток та об’єктів культурної спадщини комунальної власності Баришівської селищної ради;
  • затвердили Положення про порядок використання шкільних автобусів та місцеву цільову Програму інформатизації виконавчого комітету Баришівської селищної ради та її структурних підрозділів;
  • затвердили зокрема звіти про виконання місцевої цільової Програми боротьби з карантинними рослинами, благоустрою, озеленення та санітарної очистки території Баришівської селищної ради;
  • розглянули 57 земельних питань.

За наслідками голосування депутати підтримали всі запропоновані проєкти рішень.

Рішення 55-ї сесії будуть опубліковані згідно чинного законодавства на офіційному сайті Баришівської селищної ради:

В «Різному» виступила зі звітом роботи за 2023-2024 рр голова Правління Фонд громади Березані Алла Новікова і представила на загал рекомендації щодо посилення участі громадськості в розбудові громади.

За активну співпрацю та вклад в розбудову Баришівської громади Аллу Новікову було відзначено Знаком Пошани Броварської районної ради I ступеня.